KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12645473
nr 1264 5473
Gusten Widerbäck
(1879-1970), Sverige
Akvarell, Lanskap, signerad. 24x43 cm
Kondition: skadad, saknar glas
Erik Gustaf (Gusten) Widerbäck, svensk bildkonstnär född 1879, död 1970.
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 15 juli 2019
kl 19:04:42
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr
Gusten Widerbäck
Läs mer om Gusten Widerbäck